SULU ŞÖMİNELER - SOBA ŞÖMİNE - KALORİFER ŞÖMİNE


       Sulu Şömineler; evinizde mevcut kalorifer sistemi ile irtibatlandırılmış, özel yerli sulu hazne ile kurulumu yapılmış şöminelerdir. Bu şömineler mevcut kalorifer sistemi ile irtibatlı çalışmakta olup, üzerinde bulunan otomatik kontroller sayesinde ayarladığınız sıcaklığa bağlı olarak devreye girerek kalorifer sistemi ile entegreli şekilde sıcak su sağlamaktadır. Sadece kalorifer petekleri bulunan evlerinizde de bu sistem ile hem tasarruflu hem de keyifle ısınabilirsiniz. Günümüz teknolojisinin faydalarından yararlanarak tasarlanan kat kalorifer sistemi ile irtibatlı sulu şömineler son dönemlerde özellikle doğalgaz imkanı bulunmayan evlerde rağbet görmektedir. Detaylı bilgiler "SULU ŞÖMİNE" başlığı altında mevcuttur.


sulu şömine yapımı sulu şömine yapımı sulu şömine yapımı
-1- -2- -3-

Sulu Şömine imalatında kullandığımız hazne modeli Türkiye' de tek üretim çeşidine sahip Merkür Marka yerli haznedir. Montajında kat kalorifer sisteminde uzman kişilerde bulunmaktadır.

Yerine konulan ve gerekli tesisat bağlantısı yapılan haznenin kaplaması müşterinin seçeceği şömine çeşitlerinden herhangi birisi ile yapılmaktadır. Hazne üzerindeki tesisat özenle korunmaktadır.

Şöminenin üst küpeşteden aşağısı tamamlanmış durumdadır. Görüldüğü gibi haznenin tesisat ile bağlantısı hiç bir şekilde dışarıda bırakılmamış ve görüntü kirliliğine neden olmamıştır.

 

SULU ŞÖMİNE GİYDİRMELERİ