Hakkımızda-Aydın Şömine Kimdir?

Aydın Şömine kimdir ?

hakkimizda_kurucu

Şöminecinin ana vatanı olan Gümüşhane' de baba mesleği olarak başladığımız bu yolda, kendimizi geliştirerek bugünlere kadar güçlenerek geldik. Arkamızda memnun ve mutlu müşteriler, samimi dostluklar bırakarak yolumuza devam ediyoruz.

1993 yılında İzmit Kandıra ilçesinin tatil merkezlerinden biri olan Kefken Beldesinde faaliyet gösteren AYDIN ŞÖMİNE, 1995 yılında Kocaeli/Darıca ilçesinin Bayramoğlu tatil semtinde Fehmi AYDIN tarafından ilk yazıhane açılarak özellikle şömine imalat ve montajına yoğunlaşmış ve İstanbul olmak üzere Türkiye'nin birçok ilinde yaptığı işlerdeki başarısı ile bugüne kadar güçlenerek gelmiştir.

Kendine has dizayn ve kaliteye sahip olan AYDIN ŞÖMİNE, kalite ve tasarım konusunda titiz olan müşterilerinin yanında birçok ünlü simanında evlerine konuk olmuştur. Son yıllarda popülerliği artan hazneli şömineler için şirketimiz 2003 yılında 5 yıl garantili Fransız yapımı INVICTA'yı geniş ürün yelpazesine katarak hazneli şömine imalatınında da iddialı olduğunu göstermiştir.  Son yıllarda rağbet görmeye başlayan Sulu Sistem Şömine imalat ve montajıda yine firmamız tarafından profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.

Aldığı her işi titizlikle yapan ve zamanında teslim eden bizler, sizlere daha yakın olabilmek için artık internet ortamında değerli müşteri ve ziyaretçilerimizle birlikteyiz.

Kronoloji

1
1993 yılında ilk atölye

AYDIN ŞÖMİNE 1993 yılında İzmit Kandıra ilçesinin tatil merkezlerinden biri olan Kefken Beldesinde ilk atölyesini açmış ve mermer ağırlıklı faaliyetine başlamıştır.

2
1995 yılında ilk mağaza

1995 yılında Kocaeli/Darıca ilçesinin Bayramoğlu tatil semtinde Fehmi AYDIN tarafından ilk yazıhane açılarak özellikle şömine imalat ve montajına başlanmıştır.

3
2003 yılında Fransız hazne invicta

Aydın Şömine 2003 yılında 5 yıl garantili ithal Fransız yapımı INVICTA marka modern şömine haznelerini geniş ürün yelpazesine katmıştır.

4
2008 Sulu şömine sistemleri

Kat kaloriferine entegreli sulu şömine sistemlerinin Türkiye' de ki ilk imalat ve montajcısıdır. Halen Türkiye' nin en büyük sulu şömine üreticisi Aydın Şöminedir.
http://www.sulusomineler.com

5
2012 Kapsamlı İmalathane

Müşterilerimizin yoğun talep ve isteklerini karşılayabilmek maksadıyla mermer ürünlerinide içeren kapsamlı imalathanemizi 2012 yılında hizmete açtık. Maliyeti düşürdük ve böylelikle müşterilerimize daha uygun fiyata şömine ve barbekü montajı yapabiliyoruz.

Bizlerden..

Arayın
Harita